Kto jest znanym wytwórcą odkuwek w naszym kraju?

Spółka ta jest popularnym w całej Polsce dostawcą odkuwek matrycowych oraz wyrobów mechanicznie obrabianych. Firma funkcjonuje w takich gałęziach gospodarki jak rolnictwo, przemysł maszynowy i lotnictwo.
Najwięcej wyrobów Kuźnia Polska produkuje dla przemysłu samochodowego.

autostrada

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jest to 75% całej produkcji. Wyroby te są montowane we wszystkich najważniejszych markach samochodów. Jednym z tego typu przedmiotów są odkuwki do aut osobowych i ciężarowych. Charakteryzują się one niską masą jednostkową oraz dużą klasą. W Kuźni Polskiej proces tworzenia wszystkich towarów opiera się na kuciu na prasach kuźniczych. 15% produktów działa w specjalnych wykorzystywanych w rolnictwie pojazdach. Te pojazdy to kombajny oraz osprzęt agro.
W listopadzie 2015 roku Kuźnia Polska została przejęta przez grupę Zetkama. Zdarzyło się to w celu wzmocnienia pozycji na rynku oraz żeby uzyskać biznesowe wsparcie. Produkuje ona aktualnie odkuwki dla wymagających klientów, którymi są np. Toyota, BMW czy też ZF Group. Firma ta ma system Zarządzania Jakością, jaki zgodny jest z wymaganiami technicznej specyfikacji ISO/TS 16949:2009. Jest to potwierdzone certyfikatem, jaki był nadany przez TÜV Rheinland. W październiku 2017 r. spółka zdobyła certyfikat jakości zgodny z IATF 16949:2016. Dzięki temu spółka podwyższyła swoje jakościowe normy. Obecnie spełnia ona wysokie wymogi klientów samochodowej branży. Oprócz tego spółka ma także certyfikat na system Zarządzania Jakością, który zgadza się z Dyrektywą 97/23/EG. Zatwierdza on, że wyrób odkuwek, jakie stosowane są w przyrządach ciśnieniowych spełnia wymogi takiej dyrektywy.

Nieustanne doskonalenie jakościowych systemów, zapewnia produkcję towarów, jakie zgodne są z wymogami odbiorców.

Jeżeli szukasz podobnych danych na omawiany wątek, to również rzuć okiem na notariusz Katowice centrum pokrewne materiały, które podnoszą tę kwestię.

Rolą spółki jest funkcjonowanie na rynku jako czołowy dystrybutor odkuwek matrycowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*